Buitenkansjes voor boekenwurmen! Boekenmarktjes, bibverkopen, stockverkopen, boekensolden, veilingen, archiefverkopen,… alsook stripbeurzen en literaire evenementen. Meer lezen
Deze kalender wordt aangeboden door Books in Belgium, de online boekenmarkt voor fijnproevers. Tweedehandsboeken kopen of zelf verkopen zonder rompslomp of fraudegevaar!
Een gezellige markt in het winkelhart van Mortsel. Iedere eerste zaterdag van de maand vind U ons bij goed weer op het Gemeenteplein.
Wij stellen een uitgebreid assortiment aan diverse genres aan U voor, van kinder- en jeugdboeken, romans en de nieuwste thrillers, tot een heel aanbod aan non - fictie boeken. Van kunst tot geschiedenis, beide wereldoorlogen en populaire onderwerpen. Ook strips en postkaarten passen in het aanbod.
U bent van harte welkom vanaf 9h tot 16h.
Gemakkelijk bereikbaar met tramlijnen 7 en 15.
Boek niet gevonden op de markt?
Praktische info
Adres
Gemeente 2640 Mortsel
Volgende data
(2023) Zat 07 october van 09u00 tot 16u00
(2023) Zat 04 november van 09u00 tot 16u00
(2023) Zat 02 december van 09u00 tot 16u00
Info voor verkopers
Interesse om deel te nemen? Bel (0477325095) of mail mij: hrmnphilippe@gmail.com
Organisatie en contact
Philippe Herman 0477325095, of stad Mortsel.
LET OP: De kalender wordt met de nodige zorg samengesteld, maar fouten kunnen niet uitgesloten worden. De informatie die je hier vindt komt meestal van de organisator van het evenement zelf. Moest bepaalde informatie wijzigen of het evenement niet doorgaan, dan wordt de organisator geacht dit zelf op tijd aan te geven.
Ben jij de organisator van dit evenement?Klik hier om een mail te krijgen met de bewerkingslink. Daarmee beheer je je evenement (wijzigen, nieuwe datums toevoegen, beheerdersmail wijzigen).